Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

O FIRMIE AKTUALNOŚCI DOWNLOAD KONTAKT  

INTERFEJSY KOMUNIKACYJNE


IMK-01

wycofano z produkcji

IMK - 01 internetowy moduł komunikacyjny jest urządzeniem pozwalającym na dostęp do sieci internet poprzez standardowe porty szeregowe urządzeniom nie wyposażonym w protokoły internetowe TCP/IP.
Umożliwia monitorowanie urządzeń poprzez sieć GPRS.


IMK-02ML

Moduł komunikacyjny IMK-02ML jest urządzeniem przeznaczonym do współpracy z instrumentami pomiarowymi, rejestratorami, licznikami oraz wszelkimi innymi urządzeniami automatyki wyposażonymi w interfejsy komunikacyjne zgodne z RS-232 lub RS-485. Zadaniem IMK-02 jest umożliwienie transmisji z tychże urządzeń za pośrednictwem sieci GSM przy wykorzystaniu transmisji CSD oraz GPRS, a także informowanie o stanach alarmowych występujących na jego wejściach pomiarowych za pomocą komunikatów SMS. Dodatkowo moduł może być wyposażony w dwa wyjścia cyfrowe dające możliwość sterowania urządzeniami zewnętrznymi.

KT-01
KT-02

KT-01/-02 są to interfejsy komunikacyjne umożliwiajace dołączenie urządzeń wyposażonych w porty RS-232/RS-485 do sieci komputerowej Ethernet.

wycofano z produkcji

KT-03
KT-03 jest to interfejs komunikacyjny zabudowany w złączce DSUB9, umożliwiający połączenie urządzeń wyposażonych w port RS-232 z urządzeniami posiadającymi łącze RS-485.

KT-04
KT-04 jest to interfejs komunikacyjny umożliwiający komunikację z urządzeniami pomiarowymi wyposażonymi w pętlę prądową (np: RS-GAZ) z systemai opartmi na interfejsie RS-232C lub RS-485.
   

 


Strona startowa | O firmie | Download | | Kontakt [Rozmiar: 438 bajtów]